על המשרד:

משרד עורכי הדין שאולי-מור, הינו משרד ותיק ומנוסה לנזיקין ואזרחי על כל ענפיו, ובהם: פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, פיצויים לנפגעי תאונות עבודה, ייצוג חולים מול משרד הבריאות, טיפול בתיקי רשלנות רפואית, ייצוג בוועדות המוסד לביטוח לאומי, ייצוג תובעים מול חברות הביטוח ועוד, תוך הפגנת שירות מקצועי ואישי המהווה פלטפורמה למצוינות וסיפורי הצלחה משפטיים רבים.

המשרד שם לעצמו למטרה לייצג תובעים בלבד ולנהל את מלחמתם כנגד חברות הביטוח וגופים נוספים. בין היתר, מתמחה המשרד  בייעוץ, ייצוג וטיפול משפטי איכותי בשילוב יחס אישי בייצוג חולים מול משרד הבריאות, בייצוג נפגעים בתאונות דרכים קשות, בייצוג מבוטחים מול המוסד לביטוח לאומי ועוד.

משרד עו"ד שאולי-מור אוחז באמתחתו שנים רבות של וותק וניסיון בתחום הנזיקין ואזרחי, אשר הניבו מקצועיות גבוהה ומוניטין ענף להיות לשם דבר בתחומו. עו"ד מירב שאולי מנהלת מחלקת נזיקין במשרד וצוות המשרד שמו להם למטרה להעניק שירות משפטי מיומן ואישי, ללוות את הלקוח בכל שלבי התהליך, בדיסקרטיות, אמינות, ומענה ראוי והולם לכל פניה.

עו"ד מירב שאולי:

עו"ד מירב שאולי הינה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1998, ובעלת המשרד. כמו כן, היא מגשרת מוסמכת בתחומי הנזיקין ובתחומי המשפחה.  

לעו"ד שאולי ישנו נסיון רב שנים בייצוג תובעים מול חברות הביטוח, הן בביטוחי חיים, ביטוחי חובה, ובביטוחי רכוש.

עו"ד מירב שאולי התמחתה בבית משפט ומכאן בקיאותה המעמיקה לרזי פועלה של הרשות השופטת, ובוגרת קורס באנטומיה ופיזיולוגיה בסמינר הקיבוצים, יש לה הכשרות רבות בעולמי הרוח, האדם ובריאותו, הכשרות אשר הניבו לה את היכולת לראייה מעבר של נתוני כל תיק, לשינוי מהלך, או דרך למימוש האינטרס האישי של הלקוח ולהשגת כל מטרותיו.

דילוג לתוכן